Hokej je hra mnoha kombinací, tentokrát budislavská variace na téma: "Jak otočit zápas za dvě minuty "

30.10.2013 14:53

HC Budislav 7 : 3 HC Jenišovice

Předem se omlouvám, že tento komentář bude téměř beze jmen. Jediný, koho zmíním je Martin Novotný, který si pořídil hattrick :-) Zápas jsme odehráli opět v počtu, který byl dobrý, na dvě pětky se přeci hraje líp :-) kdo nebyl neuvěří, ale třetiny byly 1:3, 5:0!!, 1:0 V první třetině jsme nějak nestíhali a mohli jsme být rádi za stav, který svítil. No první gól vlastní, druhý po chybičce golmana a třetí po chybě v obraně, který někdo viděl, jiný ne....I tady se projevilo to, že byl opět jen jeden rozhodčí. Pokud by soupeř skóre zvýšil (jednu tutovku skvělě vyřídil náš golman), asi by bylo zle. Jenže pak přišel časový úsek mezi asi 5. a 7. min druhé třetiny a bylo rázem 4:3 pro nás :-) Kdo neviděl gól z poloviny hřiště, měl tam být s námi :D Zbytek zápasu jsme odehráli celkem s přehledem, to co si soupeř vypracoval, náš strážce pochytal a my si přidali ještě 3 góly. Celkem zajímavý, v klidu odehraný zápas, takže moc děkuju všem  :-)