HC Budislav : HC Štěpánov 9:2

04.02.2013 20:51

Výkon našeho týmu v první třetině byl jistě způsoben absencí našeho trenéra J, protože jsme nedokázali reagovat na hru soupeře. Jen díky několika zákrokům našeho brankáře bylo skóre 1:1. My jsme se ujali vedení po krásné akci J. Nezbeda-M. Rejman. Pak nám ale puky uskakovaly, soupeř nás dojížděl a po chybě při našem střídání z brejku vyrovnal. Pak i nadále byl lepší a díry v obraně připomínaly nekvalitní síto. Jenže co se pak dělo ve druhé třetině, z toho asi chlapci ve Štěpánově nespí ještě teď…..oni sice měli dvě velké šance, ale my dávali krásné góly, obě šibenice vyčistil Pepa Nezbeda, Luboš Pánek naservíroval Martinu Fajfrovi před prázdnou bránu, M. Rejman vykoupal gólmana mezi betony a M. Kalivoda to tam prostě propálil, jak se na obránce sluší. Nakonec po 2. třetině svítilo 6:1. Ve třetí třetině šlo hlavně to, abychom zbytečně neubrali, to se nestalo a mohli jsme i zase čepovat 10, ale nikomu se do toho kulatýho gólu moc nechtělo J Myslím, že zápas ukázal, jakou tenhle tým má sílu. Příští neděli večer nás čeká další těžký zápas z HC Ostrov.