HC Budislav : HC Jenišovice 8:1

30.01.2013 17:26

Tímto zápasem pro nás začala druhá část základní části, ve které se potkáme jen se 4 nejlepšími soupeři po prvním kole. Milan Kotlár před zápasem u naší brány pronesl: „Stejně vyhrajeme 8:1.“….. Zápas jsme začali dobře, hned na začátku jsme měli dvě šance, které brankář kryl, ale pak jsme se dvakrát prosadili. Soupeř za několik minut snížil ze samostatného úniku, ale my do konce třetiny opět odskočili na dvoubrankový rozdíl. Ve druhé třetině jsme dali další dva góly, jeden z nich po krásné kombinaci při přesilovce s Martinem Rejmanem Ondra Košňar. I třetí třetinu jsme vyhráli 2:0, tady se zase ukázali Leoš Rozlívka, Jirka Vogel a zakončující Martin Novotný, jak se říká- ťuk, ťuk a gól :-)    V zápase jsme byli lepším týmem, výsledek je možná pro soupeře krutý, ale nás těší. Naše góly stříleli: Kotlár 2, Košňar O., Fryc, Rozlívka, Vogel, Novotný, Nezbeda