HC Budislav - HC Jenišovice 8:0!!!!!

28.10.2012 09:49

Dramatická a vyrovnaná odveta za loňské semifinále se dle papírových předpokladů nekonala. Zápas skončil exhibicí domácích,když v koncovce zcela impotentní tým Jenišovic ztroskotal na exelentně chytajícím P. Košnarovi, který si tak připsal první čisté konto v této sezóně. Zápasové tempo bylo od počátku velmi vysoké a hra se přelévala z jednoho konce kluziště na druhý. Hlavní a rozhodující faktor, ve hře obou týmu,byl v proměňování gólových příležitostí. Když po první třetině svítil na ukazateli stav 4:0 pro Budislav,bylo téměř rozhodnuto. Domácí již žádné zdramatizování zápasu nepřipustili a v dalších 2 třetinách přidali shodně po dvou brankách. Konečný výsledek 8:0 hovoří o výborné formě celého týmu! Nutno poznamenat,že hlavními hvězdami zápasu byli bezesporu, vedle P.Košnara v brance. nestárnoucí M. Kotlár a P.Pešina, kteří dohromady zatížili brankové konto soupeře hned 6 přesnými zásahy. Další 2 trefy přidali Kopecký a Fajfr.

Statistiky ze zápasu naleznete v sekci výsledky.