HC Budislav 7: 2 HC Štěpánov

11.11.2013 18:34

Ufff, jsme všichni určitě rádi, že zápas takhle dopadl :-) začnu ale takhle:  Gól je v ledním hokeji uznán tehdy, pokud se puk ocitne v prostoru ohraničeném brankovou konstrukcí a přejde celým objemem brankovou čáru. Za pár řádků pochopíte. V první třetině jsme byli lepší, a pokud bysme dali góly asi by bylo po zápase, ale brankář hostujícího týmu chytal, nebo my ho trefovali. Přesto jsme po krásným gólu Martina „Novy“ Novotného vedli, ale sami cítili, že to není ono. A to přišla druhá třetina a s ní náš skoro trapný výkon. Soupeř vyrovnal střelou mezi betony a pak přišel okamžik dalšího (ne)gólu v naší síti… Opravdu NEPOCHOPÍM, jak může rozhodčí uznat gól, který neviděl, jenže vrchol přišel v okamžiku, kdy se zeptal našeho brankáře, kde byl puk, on podle svého názoru: „Půlkou za brankovou čárou.“ Rozhodčí: „ Přesně tak, takže gól.“……...proto odkaz na pravidla hokeje. No nic, chvíli po tom náš brankář chytil samostatný únik a možná tím se to otočilo. Do konce třetiny jsme dali dva góly, nejdřív se trefil Martin Rejman a chvilku před koncem David Černý. Ve třetině třetí jsme pomalu, ale jistě navyšovali náskok, trefil Jarda Kopecký, naši  beci Michal Ait Amer Meziane, Marek Kalivoda a nakonec od modrý po nápřahu až ke střeše opět „Novy“. Petr Košňar v bráně nás podržel při vychytaném trestném střílení i několika podivuhodných odrazech puku v okolí naší brány a mohli jsme slavit. Díky moc všem klukům za výkon v první a třetí třetině :D  nééé jsem moc rád, že takhle bojujeme, i když se nedaří a jedem dál. Určitě bychom ale přivítali podporu diváků. Pro shrnutí, třetiny: 1:0, 2:2, 4:0, naše góly a asistence: Martin Novotný 2+2, Jarda Kopecký 1+2, David Černý 1+1, Michal Ait Amer Meziane 1+2, Marek Kalivoda 1+2, Martin Rejman 1+0, Milan Kotlár 0+2.