Dvě výhry proti Štepánovu shodně v poměru 7:4 nás posouvají do FINÁLE!!!

04.03.2013 19:51

HC Budislav se potřetí za sebou probojoval do finále LN Skuteč. Semifinálová utkání s HC Štěpánov skončila stejným výsledkem, ale oba měly různý průběh. V prvním jsme vedli už 6:1, ale nechali jsme potom soupeře hrát, někteří kluci se na střídačce hádali, výsledkem bylo to, že soupeř slepenými  góly snížil a bylo drama…..Za zmínku stojí hattrick našeho obránce Luboše Pánka, třetiny byly 3:1, 3:2 a 1:1, další naše góly dali Martin Fajfr, Ondra Košňar, Pepa Nezbeda a Martin Novotný . Druhé utkání bylo celou dobu výsledkově vyrovnané, o vítězství jsme se museli zas strachovat, když už jsme si vybudovali náskok dvou gólů, asi za dvě minuty jsem o něj přišli…je pravda, že soupeřův gól na 4:3 se jen tak nevidí….soupeř měl prostě i štěstí, problémem byly opět časté díry v defenzivě a hodně vyloučených na naší straně, komentovat rozhodčí nebudu. Na druhou stanu my dali dva góly při vlastním oslabení V tomto utkání góly HC Budislav stříleli Fajfr 2, Kotlár, Kopecký, Novotný, Pánek, Nezbeda třetiny byly z našeho pohledu 2:1, 3:3, 2:0.