Dřina, dřina, ale body máme :-)

18.11.2013 20:27

HC Řepníky 4 : 5 HC Budislav

Sestava HCB: Petr Košňar v bráně, obrana Jan Košňar, Luboš Pánek, Michal Ait Amer Meziane, v útoku Marek Kalivoda, Luboš Fryc, Martin Rejman, Jarda Kopecký a premiérově David Kmošek. Ještě že sme dostali největší šatnu, nevím, jak bysme se převlíkali v těch malých…..Zápas začal celkem svižně, soupeř měl první šanci, pak kluci něco spálili, ale přesto v první třetině se trefil Luboš s Martinem a vypadalo to dobře. Na začátku druhé třetiny vyhnal pavouky z hostující brány Jarda Kopecký a měli sme být na koni. Jenže ouha, logicky začaly docházet síly a během několika minut bylo srovnáno. Potom si chvíli slávy “vybral“ náš gólman a tomu útočníkovi se možná o bílé lapačce v ruce Petra Košňara ještě zdá :D  Jenže  i tak soupeř později vedl. Je super, že se v každém utkání objeví na ledě ve Skutči v budislavském dresu nějaká kometa, tentokrát hattrick nastřílel Martin Rejman, no mohlo těch gólů být i víc, ale nakonec sme přestáli i oslabení 3:6 a připsali si hodně vydřené vítězství. Děkuju všem klukům a i dvěma a našim fanouškům :-)