Zápas hraný bez obran a gólové hody. I tak by se dalo nazvat první historické měření sil se Zaječicemi

19.12.2012 10:52

O komentář tohohle zápasu se měl pokusit možná někdo jiný, ode mě to nebude asi moc příjemný, hlavně je to subjektivní. Skóre odpovídá spíš poločasu v zápase v házené, třetiny byly 7:1, 2:2, 3:3!!! Pokud by vypadala hra týmu dozadu i v dalších zápasech jako v tomto, nemuselo to dopadnout dobře. V předcházejících pěti zápasech jsme přitom inkasovali devětkrát….Asi by se nemělo stávat, že gólman chytne několik nájezdů, jenže následné dorážky skončí v bráně. A hra útočníků dozadu, jako by často vůbec nebyla. Ale i jinak-Milan Kotlár stihl dát hattrick za 15min hrubého času, Martin Fajfr nastřílel 6 gólů, Víťa Stříteský se (tentokrát z pozice útočníka) trefil poprvé v sezoně a rovněž první trefou sezóny se uvedla nová tvář našeho týmu Ait Amer Mezaine, několik gólů padlo po souhrách hodných nominace do Zlaté helmy. Snad se pro příště všichni poučíme, teď jsou nejdůležitější dva body do tabulky.