MISTŘI LIGY 2012-2013

18.03.2013 19:39

Letos jsme prožili skvělou sezonu a chtěli ji završit tím nejsladším závěrem. Leč finále se nezačalo vyvíjet moc dobře a hned v první minutě jsem po teči obránce a proklouznutí puku mezi betony prohrávali 0:1. Hrál se rychlý hokej, my měli více, ale gól ne a ne dát, proti byl výborně chytající gólman Hostovic. Pak ale před bránu nahrál Marin Fajfr zadovkou Milanu Kotlárovi a bylo hned veseleji. Druhý gól v síti hostujícího celku si nechal Martin sám pro sebe a vyhnal pavouky z šibenice. Ve druhé třetině, kam patřil i tento gól jsme ale přišli o Marka Kalivodu, který po srážce s bránou a nárazu na mantinel, musel odstoupit. Asi „nejhezčí gól „ :-) dal Pepa Nezbeda- hostující hráč chtěl vyhodit spoza brány, ale trefil Pepovu brusli a bylo to…..Poslední gól této sezony si připravili po nájezdu 2 na 1 Martin Rejman jako nahrávač a Jarda Kopecký jako střelec.  Potom ještě několik vyloučených na naší straně :-P  ale my vše ustáli, brankář si ještě trochu zachytal a už mohly létat do vzduchu rukavice a helmy, stříkalo šampáňo, kouřili se vítězný doutníky :-) Jako první tým této soutěže jsme na poháru třikrát!!! Děkujeme všem našim fanouškům, vytvořili supéééééééééér atmosféru a myslím, že my jim předvedli parádní hokejové přestavení. No a pak hurá Na skály :-)