HC Budislav : HC Řepníky 10:4

25.12.2012 22:24

HC Budislav hrál opět pro diváky. Další přestřelka byla dvě třetiny vyrovnaná, jeli jsme 2 trestná střílení a docela jsme si den před Štědrým dnem koledovali, když ani jedno nebylo proměněno (jednou zazvonila tyčka…)První třetina byla hodně nervózní, rozhodčí nepřesný. Začali jsme dobře a vedli 2:0, pak i díky našim vyloučením soupeř vyrovnal jak hru, tak i skóre.  I druhá třetina byla vyrovnaná a o poznání klidnější. Hned na začátku posledního dějství jsme dvakrát skórovali, později přidali další zásahy a soupeř se i díky zbytečnému vylučování nedostal na dostřel. Díky patří však klukům i divákům, kteří v tom hnusným počasí přijeli. Další zápas si dáme až v dalším kalendářním roce J

Góly HC Budislav: M. Lustyk 3, J. Kopecký 3, M. Ait Amer Mezaine 2, O. Košňar 1, V. Stříteský 1.

Asistence: Š. Heger 3, O. Košňar 1, V. Stříteský 1.